گروه سنگ و ساختمان تراورتن اسلب که حاصل مشارکت چندین کارخانه تولید سنگ با محوریت دنا کوه و دو شرکت ساختمانی تأسیساتی ایران خطوط و خطوط گسترنوین پارسیان می باشد که با هدف ارائه بهترین و کاملترین خدمات در زمینه های ساختمانی خصوصا سنگ های ساختمانی و تزئینی تشکیل شده است.

 خط تولید تراورتن اسلب با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در تولید سنگ های تراورتن، مرمریت و گرانیت می باشد که علاوه بر این گروه سنگ تراورتن اسلب مفتخر است از پیشگامان واردات و تولید سنگهای زیبا و نادرTranslucent نیز  می باشد که طرحی ماندگار و بی همتا برای مشتریان مشکل پسند پدید آورده.

مهندسین و کارشناسان مجرب گروه تراورتن اسلب در طول فرآیند مشاوره و انتخاب بهینه سنگ، طراحی و اجرا پروژه در کنار شما مشتریان عزیز خواهند بود و به یاری خداوند متعال سعی خواهند کرد خاطره ای عالی از کار حرفه ای که حاصل تلاش و تجربه 30 ساله است را برای شما به یادگار بگذارند.

همچنین گروه سنگ تراورتن اسلب در زمینه صادرات و واردات سنگ بسیار فعال بوده و در کشورهای اروپایی و آسیایی نمایندگان فعال جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان گرامی را دارا می باشد.

در پایان قدردان اعتماد شما عزیزان هستیم و با آغوش باز پذیرای هرگونه انتقاد و پیشنهاد سازنده ی شما می باشیم.

تراورتن

سنگ تراورتن چیست؟

تراورتن يك نوع سنگ رسوبي است و اساساً از كربنات كلسيم تشكيل شده است تراورتن در سطح زمين و درون چشمه هاي سوزاني كه آب آن ها تبخير ميگردد تشكيل ميشود. در واقع كربنات كلسيم در آب چشمه به گاز دي اكسيد كربن؛ آب وكربنات كلسيم تجزيه ميشودو تراورتن را تشكيل ميدهد....